Spring 2018 Results


Saturday, May 12, 2018 @ 10:30am
Final
    Beth-Adams 7
Pinckard 12U 8
 
Saturday, May 12, 2018 @ 10:00am
Final
    GSAOF-Maccarrone 1
Osborne 8U 20
 
Saturday, May 12, 2018 @ 9:00am
Final
Ables 10U Lady Comets 10
Crawford 4
 
Saturday, May 12, 2018 @ 9:00am
Final
Ables 10U Lady Comets 10
Crawford 4
 
Wednesday, May 9, 2018 @ 6:00pm
Final
    Nol- Lusso 5
Osborne 8U 19
 
Wednesday, May 9, 2018 @ 6:00pm
Final
    GAA-Hurst 5
Ables 10U Lady Comets 6
 
Tuesday, May 8, 2018 @ 6:00pm
Final
    Beth- Brackett 7
Ables 10U Lady Comets 3
 
Tuesday, May 8, 2018 @ 6:00pm
Final
    Beth- Glenn 5
Osborne 8U 20
 
Monday, May 7, 2018 @ 7:30pm
Final
    Beth-Adams 10
Pinckard 12U 11
 
Monday, May 7, 2018 @ 6:00pm
Final
    Nol- Martin 5
Fisher 12U 11
 
Sunday, May 6, 2018 @ 1:00pm
Final
    Beth- Brackett 7
Ables 10U Lady Comets 4
 
Wednesday, May 2, 2018 @ 7:30pm
Final
    EWA-Elam 4
Pinckard 12U 16
 
Wednesday, May 2, 2018 @ 6:00pm
Final
    Nol- Martin 6
Pinckard 12U 9
 
Wednesday, May 2, 2018 @ 6:00pm
Final
    EWA- Brown 5
Fisher 12U 12
 
Tuesday, May 1, 2018 @ 7:30pm
Final
    Beth- Grant 4
Ables 10U Lady Comets 0
 
Tuesday, May 1, 2018 @ 6:00pm
Final
    Nol- Stone 0
Osborne 8U 10
 
Tuesday, May 1, 2018 @ 6:00pm
Final
Forkum Blue Tigers 18
    Nol Lusso 17
 
Tuesday, May 1, 2018 @ 6:00pm
Final
    Beth- Brackett 7
Crawford 12
 
Monday, April 30, 2018 @ 6:00pm
Final
    BW-McKnight 6
Fisher 12U 12
 
Monday, April 30, 2018 @ 6:00pm
Final
    Beth-Adams 11
Pinckard 12U 13
 
Sunday, April 29, 2018 @ 7:00pm
Final
Forkum Blue Tigers 13
    EWA Shipman 8
 
Sunday, April 29, 2018 @ 5:30pm
Final
    EWA- Crawford 8
Osborne 8U 16
 
Saturday, April 28, 2018 @ 3:30pm
Final
    EWA-Brown 2
Pinckard 12U 15
 
Saturday, April 28, 2018 @ 2:00pm
Final
    EWA- Sligh 12
Ables 10U Lady Comets 4
 
Saturday, April 28, 2018 @ 1:00pm
Final
    GAA- Cheek 1
Osborne 8U 19
 
Saturday, April 28, 2018 @ 12:00pm
Final
    Nol- Martin 7
Fisher 12U 15
 
Saturday, April 28, 2018 @ 11:30am
Final
Forkum Blue Tigers 19
    GSAOF DeSoto 3
 
Saturday, April 28, 2018 @ 9:00am
Final
    GAA- Hurst 20
Crawford 8
 
Saturday, April 21, 2018 @ 11:30am
Final
    EWA- Shipman 11
Osborne 8U 22
 
Saturday, April 21, 2018 @ 10:30am
Final
Fisher 12U 9
Pinckard 12U 8
 
Saturday, April 21, 2018 @ 10:30am
Final
Pinckard 12U 8
Fisher 12U 9
 
Saturday, April 21, 2018 @ 10:00am
Final
    GAA Roberts 12
Forkum Blue Tigers 18
 
Saturday, April 21, 2018 @ 9:00am
Final
Ables 10U Lady Comets 1
Crawford 7
 
Saturday, April 21, 2018 @ 9:00am
Final
Ables 10U Lady Comets 1
Crawford 7
 
Tuesday, April 17, 2018 @ 7:30pm
Final
    Nol- Armstrong 8
Ables 10U Lady Comets 6
 
Tuesday, April 17, 2018 @ 7:30pm
Final
    GAA- Roberts 4
Osborne 8U 20
 
Tuesday, April 17, 2018 @ 6:00pm
Final
    Beth-Grant 12
Crawford 5
 
Tuesday, April 17, 2018 @ 6:00pm
Final
    GAA Anderson 6
Forkum Blue Tigers 14
 
Monday, April 16, 2018 @ 7:30pm
Final
    Nol- Martin 8
Pinckard 12U 12
 
Wednesday, April 11, 2018 @ 6:00pm
Final
Forkum Blue Tigers 4
    EWA Baldwin 21
 
Tuesday, April 10, 2018 @ 7:30pm
Final
    Beth- Brackett 10
Crawford 7
 
Tuesday, April 10, 2018 @ 7:30pm
Final
    GSAOF- Desoto 0
Osborne 8U 22
 
Tuesday, April 10, 2018 @ 6:00pm
Final
    Nol-Stone 3
Forkum Blue Tigers 11
 
Tuesday, April 10, 2018 @ 6:00pm
Final
    Beth- Grant 6
Ables 10U Lady Comets 3
 
Monday, April 9, 2018 @ 7:30pm
Final
    EWA-Brown 7
Pinckard 12U 15
 
Monday, April 9, 2018 @ 7:30pm
Final
    BW-McKnight 5
Fisher 12U 9
 
Monday, April 9, 2018 @ 6:00pm
Final
    Nol- Martin 11
Fisher 12U 5
 
Wednesday, April 4, 2018 @ 7:30pm
Final
    Beth- Canada 10
Osborne 8U 17
 
Tuesday, April 3, 2018 @ 7:30pm
Final
    GAA- Thomas 4
Osborne 8U 17
 
Tuesday, April 3, 2018 @ 7:30pm
Final
    GAA-Hurst 4
Ables 10U Lady Comets 1
 
Tuesday, April 3, 2018 @ 6:00pm
Final
    EWA Crawford 7
Forkum Blue Tigers 13
 
Tuesday, April 3, 2018 @ 6:00pm
Final
    Nol- Utz 2
Crawford 8
 
Monday, April 2, 2018 @ 7:30pm
Final
    EWA-Elam 15
Fisher 12U 9
 
Monday, April 2, 2018 @ 6:00pm
Final
    BW-McKnight 5
Pinckard 12U 15
 
Tuesday, March 20, 2018 @ 9:00am
Final
    Nol- Armstrong 9
Ables 10U Lady Comets 6
 
Monday, March 19, 2018 @ 7:30pm
Final
Pinckard 12U 15
Fisher 12U 9
 
Monday, March 19, 2018 @ 7:30pm
Final
Pinckard 12U 15
Fisher 12U 9
 
Saturday, March 17, 2018 @ 1:00pm
Final
    Beth-Adams 10
Pinckard 12U 9
 
Saturday, March 17, 2018 @ 12:00pm
Final
    BW-McKnight 9
Fisher 12U 13
 
Saturday, March 17, 2018 @ 10:30am
Final
    GAA- Anderson 6
Osborne 8U 18
 
Saturday, March 17, 2018 @ 10:30am
Final
    GAA- Hurst 12
Crawford 6
 
Saturday, March 17, 2018 @ 10:00am
Final
    College Grove 12
Forkum Blue Tigers 11
 
Saturday, March 17, 2018 @ 9:00am
Final
    EWA- Sligh 9
Ables 10U Lady Comets 6