Spring 2017 Results


Saturday, May 20, 2017 @ 9:00am
Final
Canada 8U Pink Sox 5
Perry 8U 17
 
Thursday, May 18, 2017 @ 7:00pm
Final
    EWA-Lord 3
Pinckard 10u 7
 
Tuesday, May 16, 2017 @ 6:00pm
Final
    EWA-Baldwin 6
Charlton 8U 13
 
Tuesday, May 16, 2017 @ 6:00pm
Final
    College Grove 9
Canada 8U Pink Sox 9
 
Tuesday, May 16, 2017 @ 6:00pm
Final
    BW-Fuson 4
Perry 8U 16
 
Monday, May 15, 2017 @ 7:00pm
Final
    Franklin 0
Walling 15U 7
 
Saturday, May 13, 2017 @ 7:30pm
Final
    Nol-Bennett 15
Walling12U 2
 
Saturday, May 13, 2017 @ 11:30am
Final
    Beth-Cheek 0
Canada 8U Pink Sox 1
 
Saturday, May 13, 2017 @ 11:30am
Final
    Nol-Armstrong 6
Pinckard 10u 7
 
Saturday, May 13, 2017 @ 10:30am
Final
    Nol-Creaseman 7
Charlton 8U 12
 
Saturday, May 13, 2017 @ 9:00am
Final
    Franklin 4
Forkum 6U Blue Tigers 11
 
Saturday, May 13, 2017 @ 9:00am
Final
Osborne 8U 6
Perry 8U 27
 
Thursday, May 11, 2017 @ 7:00pm
Final
    BW-Lee 3
Pinckard 10u 15
 
Thursday, May 11, 2017 @ 6:00pm
Final
    GAA Dumont 9
Forkum 6U Blue Tigers 5
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 7:30pm
Final
    BW-Moffitt 8
Pittman 8U Wonder Women 7
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 6:00pm
Final
    BW-Brasel 10
Canada 8U Pink Sox 18
 
Tuesday, May 9, 2017 @ 7:30pm
Final
    College Grove 7
Pittman 8U Wonder Women 8
 
Tuesday, May 9, 2017 @ 6:00pm
Final
    BW-Brasel 9
Perry 8U 19
 
Tuesday, May 9, 2017 @ 6:00pm
Final
    BW-Fuson 4
Osborne 8U 20
 
Tuesday, May 9, 2017 @ 6:00pm
Final
    Brentwood-Miles 16
Charlton 8U 8
 
Tuesday, May 9, 2017 @ 6:00pm
Final
    BW-Moffitt 9
Canada 8U Pink Sox 15
 
Tuesday, May 9, 2017 @ 6:00pm
Final
    Beth-Cathey 9
SWA 10U Davis Cubbies 1
 
Monday, May 8, 2017 @ 7:30pm
Final
Walling 15U 13
15U Firebirds 6
 
Monday, May 8, 2017 @ 6:00pm
Final
Walling12U 2
Forkum 12U 16
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 7:30pm
Final
    Franklin 10
15U Firebirds 20
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 7:30pm
Final
    GAA 9
Walling12U 4
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 7:00pm
Final
    Brentwood-Allen 18
Walling 15U 17
 
Tuesday, May 2, 2017 @ 7:00pm
Final
    Franklin 3
15U Firebirds 15
 
Tuesday, May 2, 2017 @ 7:00pm
Final
    Beth-Allen 16
Walling 15U 17
 
Monday, May 1, 2017 @ 7:30pm
Final
    Franklin 2
Team Emoji 15
 
Monday, May 1, 2017 @ 7:00pm
Final
    Beth-Johnson 12
15U Firebirds 5
 
Monday, May 1, 2017 @ 6:00pm
Final
    EWA 10
Walling12U 8
 
Monday, May 1, 2017 @ 6:00pm
Final
    GAA Gardner 5
Forkum 12U 2
 
Sunday, April 30, 2017 @ 6:30pm
Final
    Nol-Charles 13
SWA 10U Davis Cubbies 12
 
Sunday, April 30, 2017 @ 4:00pm
Final
    EWA-Williams 15
Canada 8U Pink Sox 3
 
Sunday, April 30, 2017 @ 1:00pm
Final
Perry 8U 4
Charlton 8U 11
 
Saturday, April 29, 2017 @ 10:30pm
Final
Canada 8U Pink Sox 3
Charlton 8U 15
 
Saturday, April 29, 2017 @ 3:00pm
Final
Walling12U 14
Team Emoji 13
 
Saturday, April 29, 2017 @ 2:30pm
Final
    EWA Elam 1
Forkum 12U 10
 
Saturday, April 29, 2017 @ 1:30pm
Final
    Nol-Charles 12
SWA 10U Davis Cubbies 8
 
Saturday, April 29, 2017 @ 1:00pm
Final
    EWA-Shipman 3
Osborne 8U 10
 
Saturday, April 29, 2017 @ 11:30am
Final
    Nol-Anderson 2
Perry 8U 24
 
Saturday, April 29, 2017 @ 10:00am
Final
    GAA Prather 2
Perry 8U 22
 
Saturday, April 29, 2017 @ 9:00am
Final
    Beth Dunn 9
Forkum 6U Blue Tigers 10
 
Saturday, April 29, 2017 @ 9:00am
Final
    GAA-Kramer 1
Pinckard 10u 20
 
Saturday, April 29, 2017 @ 9:00am
Final
    BW-Fuson 4
Pittman 8U Wonder Women 7
 
Wednesday, April 26, 2017 @ 7:30pm
Final
    Beth-Moore 7
Perry 8U 22
 
Wednesday, April 26, 2017 @ 6:00pm
Final
Osborne 8U 0
Charlton 8U 12
 
Tuesday, April 25, 2017 @ 7:30pm
Final
    Nol-Anderson 2
Canada 8U Pink Sox 16
 
Tuesday, April 25, 2017 @ 7:30pm
Final
Pittman 8U Wonder Women 6
Charlton 8U 11
 
Tuesday, April 25, 2017 @ 6:00pm
Final
    GAA-Prather 11
Osborne 8U 6
 
Tuesday, April 25, 2017 @ 6:00pm
Final
    Beth-Cathey 2
SWA 10U Davis Cubbies 10
 
Monday, April 24, 2017 @ 7:00pm
Final
    Brentwood-Allen 4
15U Firebirds 8
 
Thursday, April 20, 2017 @ 7:00pm
Final
    Franklin 2
Pinckard 10u 20
 
Thursday, April 20, 2017 @ 6:00pm
Final
    Franklin 10
Forkum 6U Blue Tigers 11
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 7:30pm
Final
15U Firebirds 9
Walling 15U 15
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 7:30pm
Final
    EWA Elam 3
Forkum 12U 5
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 6:00pm
Final
Walling12U 0
Team Emoji 17
 
Thursday, April 13, 2017 @ 7:00pm
Final
    EWA-Francis 15
Pinckard 10u 20
 
Thursday, April 13, 2017 @ 6:00pm
Final
    Franklin 13
Forkum 6U Blue Tigers 12
 
Wednesday, April 12, 2017 @ 7:00pm
Final
    Nol-Price 0
Pinckard 10u 20
 
Wednesday, April 12, 2017 @ 6:00pm
Final
    College Grove 9
Forkum 6U Blue Tigers 8
 
Tuesday, April 11, 2017 @ 7:30pm
Final
    BW-Brasel 11
Pittman 8U Wonder Women 6
 
Tuesday, April 11, 2017 @ 7:30pm
Final
    Beth-Moore 16
Canada 8U Pink Sox 3
 
Tuesday, April 11, 2017 @ 7:30pm
Final
    Beth-Adams 7
SWA 10U Davis Cubbies 7
 
Tuesday, April 11, 2017 @ 6:00pm
Final
    Beth-Cheek 12
Osborne 8U 7
 
Tuesday, April 11, 2017 @ 6:00pm
Final
    Nol-Armstrong 13
Charlton 8U 9
 
Monday, April 10, 2017 @ 7:30pm
Final
    GAA 9
Team Emoji 7
 
Monday, April 10, 2017 @ 7:00pm
Final
    Franklin 7
Walling 15U 12
 
Monday, April 10, 2017 @ 6:00pm
Final
    Franklin 7
Walling12U 12
 
Monday, April 10, 2017 @ 6:00pm
Final
Forkum 12U 7
    Nol Bennett 5
 
Saturday, April 8, 2017 @ 1:30pm
Final
Forkum 12U 6
    GAA Gardner 2
 
Saturday, April 8, 2017 @ 12:00pm
Final
    Nol-Anderson 2
Osborne 8U 4
 
Saturday, April 8, 2017 @ 12:00pm
Final
    GAA 10
Walling12U 8
 
Saturday, April 8, 2017 @ 12:00pm
Final
    EWA-Baldwin 0
Charlton 8U 13
 
Saturday, April 8, 2017 @ 11:30am
Final
Canada 8U Pink Sox 8
Pittman 8U Wonder Women 3
 
Saturday, April 8, 2017 @ 10:30am
Final
    Nol-Bennett 12
Team Emoji 10
 
Saturday, April 8, 2017 @ 9:00am
Final
    BW-Perry 6
Pinckard 10u 17
 
Saturday, April 8, 2017 @ 9:00am
Final
    GAA-Magee 5
Perry 8U 7
 
Saturday, April 8, 2017 @ 9:00am
Final
Forkum 6U Blue Tigers 9
    Beth Glenn 6
 
Saturday, April 8, 2017 @ 9:00am
Final
    Beth-Cathey 3
SWA 10U Davis Cubbies 2
 
Thursday, April 6, 2017 @ 7:00pm
Final
    GAA-Beasley 7
Pinckard 10u 13
 
Thursday, April 6, 2017 @ 6:00pm
Final
    EWA Crawford 7
Forkum 6U Blue Tigers 9
 
Wednesday, April 5, 2017 @ 7:30pm
Final
    EWA-Shipman 1
Perry 8U 15
 
Wednesday, April 5, 2017 @ 7:30pm
Final
    Franklin 1
Forkum 12U 15
 
Wednesday, April 5, 2017 @ 7:00pm
Final
    Beth-Johnson 20
15U Firebirds 5
 
Wednesday, April 5, 2017 @ 6:00pm
Final
    EWA 0
Team Emoji 15
 
Wednesday, April 5, 2017 @ 6:00pm
Final
    EWA-Williams 8
Osborne 8U 3
 
Tuesday, April 4, 2017 @ 7:30pm
Final
    GAA-Magee 4
Pittman 8U Wonder Women 7
 
Tuesday, April 4, 2017 @ 7:30pm
Final
    GAA-Prather 6
Canada 8U Pink Sox 16
 
Tuesday, April 4, 2017 @ 7:30pm
Final
    EWA-Williams 5
Perry 8U 10
 
Tuesday, April 4, 2017 @ 6:00pm
Final
    Beth-Adams 5
SWA 10U Davis Cubbies 2
 
Tuesday, April 4, 2017 @ 6:00pm
Final
    Nol-Creaseman 3
Charlton 8U 5
 
Tuesday, April 4, 2017 @ 6:00pm
Final
    Franklin 3
Osborne 8U 5
 
Saturday, April 1, 2017 @ 5:30pm
Final
    EWA-Williams 4
Pittman 8U Wonder Women 10
 
Saturday, April 1, 2017 @ 4:00pm
Final
    Nol-Charles 7
SWA 10U Davis Cubbies 14
 
Saturday, April 1, 2017 @ 2:30pm
Final
    EWA-Sligh 13
Osborne 8U 0
 
Saturday, April 1, 2017 @ 1:00pm
Final
    GAA-Garner 10
Charlton 8U 9
 
Saturday, April 1, 2017 @ 1:00pm
Final
    EWA-Shipman 3
Canada 8U Pink Sox 5
 
Saturday, April 1, 2017 @ 11:30am
Final
Walling12U 0
Team Emoji 17
 
Saturday, April 1, 2017 @ 10:30am
Final
Walling12U 4
Forkum 12U 14
 
Saturday, April 1, 2017 @ 10:00am
Final
    College Grove 8
Perry 8U 9
 
Saturday, April 1, 2017 @ 9:00am
Final
    Beth Dunn 8
Forkum 6U Blue Tigers 9
 
Saturday, April 1, 2017 @ 9:00am
Final
Ables 10U Lady Comets 1
Pinckard 10u 17
 
Tuesday, March 28, 2017 @ 7:30pm
Final
    Franklin 1
Canada 8U Pink Sox 7
 
Tuesday, March 28, 2017 @ 7:30pm
Final
    Brentwood-Miles 14
Charlton 8U 7
 
Tuesday, March 28, 2017 @ 6:00pm
Final
    GAA-Prather 10
Pittman 8U Wonder Women 1
 
Tuesday, March 28, 2017 @ 6:00pm
Final
    Beth-Cathey 6
SWA 10U Davis Cubbies 1