Spring 2016 Results


Thursday, May 19, 2016 @ 7:30pm
Final
Cathey 10U 5
Dave Raiford 10u 1
 
Thursday, May 19, 2016 @ 7:30pm
Final
Pinckard 10u 1
    Nolensville-Charles 7
 
Thursday, May 19, 2016 @ 6:00pm
Final
Diamond Diva's Forkum 10u 8
Riley 10U 1
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:00pm
Final
Walling12U 3
Johnson 12U 9
 
Saturday, May 14, 2016 @ 10:00pm
Final
Forkum 6U Blue Tigers 9
    Nolensville Anderson 8
 
Saturday, May 14, 2016 @ 6:00pm
Final
    Nol-Bennett 14
Birnbaum 12U 6
 
Saturday, May 14, 2016 @ 2:00pm
Final
    Brentwood Greene 10
Diamond Diva's Forkum 10u 4
 
Saturday, May 14, 2016 @ 1:30pm
Final
Pinckard 10u 4
    EWA-Koss 14
 
Saturday, May 14, 2016 @ 1:30pm
Final
    GAA-Dumont 5
Walling12U 11
 
Saturday, May 14, 2016 @ 12:00pm
Final
Pinckard 10u 1
    Grassland-Summers 0
 
Saturday, May 14, 2016 @ 11:00am
Final
    Franklin-Shipman 0
Clark 8U Red Hots 24
 
Saturday, May 14, 2016 @ 11:00am
Final
Thames 8u 2
Davis 8U Pink Sox 13
 
Saturday, May 14, 2016 @ 10:30am
Final
Dave Raiford 10u 15
Riley 10U 7
 
Saturday, May 14, 2016 @ 9:00am
Final
Cathey 10U 5
Holt 10U Lady Liberties 3
 
Saturday, May 14, 2016 @ 9:00am
Final
Clark 6u Red Hots 4
    Grassland Prather 11
 
Thursday, May 12, 2016 @ 7:30pm
Final
Dave Raiford 10u 2
    Brentwood-Greene 8
 
Thursday, May 12, 2016 @ 7:30pm
Final
Riley 10U 2
Holt 10U Lady Liberties 12
 
Thursday, May 12, 2016 @ 6:00pm
Final
Cathey 10U 1
    Nolensville-Tant 5
 
Thursday, May 12, 2016 @ 6:00pm
Final
    Bethesda Lay 13
Diamond Diva's Forkum 10u 1
 
Tuesday, May 10, 2016 @ 7:30pm
Final
Costa 8U 4
Davis 8U Pink Sox 17
 
Tuesday, May 10, 2016 @ 6:00pm
Final
Forkum 6U Blue Tigers 13
Clark 6u Red Hots 7
 
Tuesday, May 10, 2016 @ 6:00pm
Final
Thames 8u 4
Clark 8U Red Hots 20
 
Monday, May 9, 2016 @ 8:00pm
Final
15U Firebirds 1
    Bethesda-Shearer 3
 
Monday, May 9, 2016 @ 7:00pm
Final
    Bethesda-Shearer 5
15U Firebirds 3
 
Monday, May 9, 2016 @ 6:00pm
Final
    EWA-Hart 4
Birnbaum 12U 10
 
Monday, May 9, 2016 @ 6:00pm
Final
    BW-Allen 3
Walling12U 9
 
Saturday, May 7, 2016 @ 4:30pm
Final
    Brentwood-Mason 14
Pinckard 10u 9
 
Saturday, May 7, 2016 @ 3:00pm
Final
Walling12U 8
    EWA-Baldwin 9
 
Saturday, May 7, 2016 @ 1:30pm
Final
Birnbaum 12U 7
    GAA-Gardner 15
 
Saturday, May 7, 2016 @ 1:30pm
Final
Holt 10U Lady Liberties 9
    Brentwood-Greene 7
 
Saturday, May 7, 2016 @ 1:30pm
Final
    Beth-Lay 2
Cathey 10U 7
 
Saturday, May 7, 2016 @ 11:30am
Final
    Nol-Thomas 5
Clark 8U Red Hots 10
 
Saturday, May 7, 2016 @ 11:00am
Final
Forkum 6U Blue Tigers 9
    EWA-Crawford 9
 
Saturday, May 7, 2016 @ 10:00am
Final
    Bethesda Whidby 8
Forkum 6U Blue Tigers 10
 
Saturday, May 7, 2016 @ 9:00am
Final
    Bethesda Burrell 9
Clark 6u Red Hots 10
 
Saturday, May 7, 2016 @ 9:00am
Final
Dave Raiford 10u 10
Diamond Diva's Forkum 10u 0
 
Thursday, May 5, 2016 @ 7:30pm
Final
Holt 10U Lady Liberties 11
Diamond Diva's Forkum 10u 0
 
Thursday, May 5, 2016 @ 6:00pm
Final
Riley 10U 7
Cathey 10U 14
 
Thursday, May 5, 2016 @ 6:00pm
Final
    *Custom Team 1
Dave Raiford 10u 7
 
Wednesday, May 4, 2016 @ 7:30pm
Final
Dave Raiford 10u 5
Cathey 10U 6
 
Wednesday, May 4, 2016 @ 6:00pm
Final
Riley 10U 4
Diamond Diva's Forkum 10u 12
 
Tuesday, May 3, 2016 @ 7:30pm
Final
    Beth-Tomlin 3
Clark 8U Red Hots 15
 
Tuesday, May 3, 2016 @ 7:30pm
Final
    BW-Miles 7
Davis 8U Pink Sox 14
 
Tuesday, May 3, 2016 @ 6:00pm
Final
    Nolensville Anderson 6
Clark 6u Red Hots 7
 
Saturday, April 30, 2016 @ 5:00pm
Final
Walling12U 7
    EWA-Hart 0
 
Saturday, April 30, 2016 @ 3:30pm
Final
    Brentwood-Greene 1
Cathey 10U 14
 
Saturday, April 30, 2016 @ 12:00pm
Final
    Nolensville Tant 11
Diamond Diva's Forkum 10u 2
 
Saturday, April 30, 2016 @ 12:00pm
Final
    EWA-Koss 14
Pinckard 10u 7
 
Saturday, April 30, 2016 @ 10:30am
Final
Holt 10U Lady Liberties 11
Dave Raiford 10u 10
 
Saturday, April 30, 2016 @ 10:30am
Final
Thames 8u 9
Costa 8U 4
 
Saturday, April 30, 2016 @ 10:30am
Final
Birnbaum 12U 7
    GAA-Dumont 8
 
Saturday, April 30, 2016 @ 9:00am
Final
Davis 8U Pink Sox 4
Clark 8U Red Hots 10
 
Tuesday, April 26, 2016 @ 7:30pm
Final
    Beth-Moore 10
Clark 8U Red Hots 11
 
Tuesday, April 26, 2016 @ 7:00pm
Final
Davis 8U Pink Sox 7
    GAA-Denney 9
 
Tuesday, April 26, 2016 @ 7:00pm
Final
Clark 6u Red Hots 9
    EWA Crawford 15
 
Tuesday, April 26, 2016 @ 6:00pm
Final
Forkum 6U Blue Tigers 9
    Nolensville Anderson 8
 
Monday, April 25, 2016 @ 8:00pm
Final
15U Firebirds 6
    Franklin-Sigmon 7
 
Monday, April 25, 2016 @ 7:00pm
Final
    Franklin-Sigmon 7
15U Firebirds 5
 
Monday, April 25, 2016 @ 6:00pm
Final
Birnbaum 12U 3
Walling12U 9
 
Saturday, April 23, 2016 @ 1:30pm
Final
    Beth-Lay 12
Holt 10U Lady Liberties 10
 
Saturday, April 23, 2016 @ 12:00pm
Final
    GAA-Denney 12
Clark 8U Red Hots 3
 
Saturday, April 23, 2016 @ 12:00pm
Final
Walling12U 6
Johnson 12U 6
 
Saturday, April 23, 2016 @ 12:00pm
Final
    Nolensville-Tant 4
Dave Raiford 10u 7
 
Saturday, April 23, 2016 @ 10:30am
Final
    Nol-Armstrong 17
Davis 8U Pink Sox 7
 
Saturday, April 23, 2016 @ 10:30am
Final
    BW-Robinson 12
Birnbaum 12U 6
 
Saturday, April 23, 2016 @ 10:30am
Final
    Grassland-Summers 2
Pinckard 10u 20
 
Saturday, April 23, 2016 @ 9:00am
Final
Clark 6u Red Hots 10
Forkum 6U Blue Tigers 12
 
Saturday, April 23, 2016 @ 9:00am
Final
Diamond Diva's Forkum 10u 0
Cathey 10U 5
 
Thursday, April 21, 2016 @ 7:30pm
Final
Holt 10U Lady Liberties 2
    Nolensville-Tant 8
 
Thursday, April 21, 2016 @ 6:00pm
Final
Pinckard 10u 13
    Brentwood-Long 8
 
Wednesday, April 20, 2016 @ 8:00pm
Final
15U Firebirds 5
    Franklin-Sigmon 4
 
Wednesday, April 20, 2016 @ 7:00pm
Final
    Franklin-Sigmon 10
15U Firebirds 9
 
Wednesday, April 20, 2016 @ 6:00pm
Final
Johnson 12U 13
Birnbaum 12U 1
 
Wednesday, April 20, 2016 @ 6:00pm
Final
Walling12U 10
    Nol-Bennett 10
 
Tuesday, April 19, 2016 @ 7:30pm
Final
    Nol-Noe 7
Davis 8U Pink Sox 8
 
Tuesday, April 19, 2016 @ 7:00pm
Final
Forkum 6U Blue Tigers 12
    Franklin Armijo 7
 
Tuesday, April 19, 2016 @ 7:00pm
Final
Clark 6u Red Hots 9
    EWA Crawford 4
 
Tuesday, April 19, 2016 @ 6:00pm
Final
    Nol-Armstrong 10
Clark 8U Red Hots 9
 
Monday, April 18, 2016 @ 8:00pm
Final
15U Firebirds 1
    Bethesda-Shearer 4
 
Monday, April 18, 2016 @ 7:00pm
Final
    Bethesda-Shearer 3
15U Firebirds 0
 
Monday, April 18, 2016 @ 6:00pm
Final
    EWA-Hart 13
Birnbaum 12U 12
 
Saturday, April 16, 2016 @ 6:00pm
Final
    EWA-Baldwin 15
Birnbaum 12U 9
 
Saturday, April 16, 2016 @ 3:00pm
Final
    BW-Robinson 3
Walling12U 9
 
Saturday, April 16, 2016 @ 1:30pm
Final
Pinckard 10u 12
    Franklin-Webber 17
 
Saturday, April 16, 2016 @ 1:00pm
Final
    Nol-Noe 10
Clark 8U Red Hots 16
 
Saturday, April 16, 2016 @ 12:00pm
Final
Riley 10U 1
Dave Raiford 10u 20
 
Saturday, April 16, 2016 @ 12:00pm
Final
    Brentwood Brasel 8
Clark 6u Red Hots 13
 
Saturday, April 16, 2016 @ 11:00am
Final
Davis 8U Pink Sox 13
    Beth-Moore 14
 
Saturday, April 16, 2016 @ 11:00am
Final
    Nolensville #1 6
Forkum 6U Blue Tigers 5
 
Saturday, April 16, 2016 @ 10:30am
Final
Holt 10U Lady Liberties 6
Cathey 10U 5
 
Saturday, April 16, 2016 @ 9:00am
Final
    Brentwood Greene 18
Diamond Diva's Forkum 10u 2
 
Thursday, April 14, 2016 @ 7:30pm
Final
Diamond Diva's Forkum 10u 6
    Bethesda Lay 14
 
Thursday, April 14, 2016 @ 7:30pm
Final
    Brentwood-Greene 0
Dave Raiford 10u 3
 
Thursday, April 14, 2016 @ 6:00pm
Final
Riley 10U 0
Holt 10U Lady Liberties 15
 
Thursday, April 14, 2016 @ 6:00pm
Final
    Nolensville-Tant 1
Cathey 10U 1
 
Thursday, April 14, 2016 @ 6:00pm
Final
Pinckard 10u 0
    Grassland-Summers 0
 
Wednesday, April 13, 2016 @ 7:30pm
Final
    Brentwood-Mason 20
Pinckard 10u 3
 
Wednesday, April 13, 2016 @ 7:30pm
Final
Cathey 10U 8
Diamond Diva's Forkum 10u 11
 
Wednesday, April 13, 2016 @ 6:00pm
Final
Holt 10U Lady Liberties 6
    Beth-Lay 12
 
Wednesday, April 13, 2016 @ 6:00pm
Final
Dave Raiford 10u 1
    Nolensville-Tant 5
 
Tuesday, April 12, 2016 @ 7:30pm
Final
Costa 8U 8
    BW-Salibi 20
 
Tuesday, April 12, 2016 @ 7:00pm
Final
Clark 6u Red Hots 6
    Brentwood Dalton 7
 
Tuesday, April 12, 2016 @ 6:00pm
Final
Davis 8U Pink Sox 16
Clark 8U Red Hots 14
 
Tuesday, April 12, 2016 @ 6:00pm
Final
Forkum 6U Blue Tigers 6
    EWA Baldwin 10
 
Saturday, April 9, 2016 @ 3:00pm
Final
Pinckard 10u 11
    Nolensville-Charles 11
 
Saturday, April 9, 2016 @ 3:00pm
Final
    BW-Allen 7
Birnbaum 12U 9
 
Saturday, April 9, 2016 @ 1:30pm
Final
    GAA-Gardner 6
Walling12U 9
 
Saturday, April 9, 2016 @ 12:00pm
Final
Diamond Diva's Forkum 10u 3
Dave Raiford 10u 11
 
Saturday, April 9, 2016 @ 11:00am
Final
    Bethesda Burrell 4
Clark 6u Red Hots 9
 
Saturday, April 9, 2016 @ 10:30am
Final
Davis 8U Pink Sox 1
    GAA-Denney 17
 
Saturday, April 9, 2016 @ 10:30am
Final
    Brentwood-Greene 5
Holt 10U Lady Liberties 4
 
Saturday, April 9, 2016 @ 9:00am
Final
Cathey 10U 5
    Beth-Lay 4
 
Saturday, April 9, 2016 @ 9:00am
Final
    Bethesda Whidby 10
Forkum 6U Blue Tigers 2
 
Saturday, April 9, 2016 @ 9:00am
Final
Clark 8U Red Hots 10
    Beth-Moore 10
 
Thursday, April 7, 2016 @ 7:30pm
Final
Cathey 10U 8
Riley 10U 0
 
Thursday, April 7, 2016 @ 6:00pm
Final
    Grassland-Garner 10
Pinckard 10u 2
 
Thursday, April 7, 2016 @ 6:00pm
Final
Dave Raiford 10u 8
    Beth-Lay 1
 
Thursday, April 7, 2016 @ 6:00pm
Final
Diamond Diva's Forkum 10u 0
Holt 10U Lady Liberties 12
 
Tuesday, April 5, 2016 @ 7:30pm
Final
    Nol-Armstrong 11
Davis 8U Pink Sox 19
 
Tuesday, April 5, 2016 @ 7:00pm
Final
Forkum 6U Blue Tigers 6
    Brentwood Brasel 7
 
Tuesday, April 5, 2016 @ 7:00pm
Final
    GAA-Denney 17
Clark 8U Red Hots 4
 
Tuesday, April 5, 2016 @ 6:00pm
Final
Clark 6u Red Hots 9
    Bethesda Whidby 9
 
Tuesday, April 5, 2016 @ 6:00pm
Final
Costa 8U 19
    Nol-Bennett 11
 
Monday, April 4, 2016 @ 8:00pm
Final
15U Firebirds 1
    Brentwood-Carroll 2
 
Monday, April 4, 2016 @ 7:30pm
Final
Birnbaum 12U 4
    Nol-Bennett 14
 
Monday, April 4, 2016 @ 7:00pm
Final
    Brentwood-Carroll 7
15U Firebirds 0
 
Monday, April 4, 2016 @ 6:00pm
Final
Walling12U 9
    GAA-Dumont 3
 
Saturday, April 2, 2016 @ 3:00pm
Final
    EWA-Baldwin 11
Walling12U 7
 
Saturday, April 2, 2016 @ 2:30pm
Final
    Nolensville Tant 17
Diamond Diva's Forkum 10u 2
 
Saturday, April 2, 2016 @ 1:30pm
Final
Cathey 10U 1
    Brentwood-Greene 6
 
Saturday, April 2, 2016 @ 1:30pm
Final
    *Custom Team 13
Birnbaum 12U 7
 
Saturday, April 2, 2016 @ 12:30pm
Final
Costa 8U 8
    BW-Lee 15
 
Saturday, April 2, 2016 @ 12:00pm
Final
Dave Raiford 10u 10
Holt 10U Lady Liberties 3
 
Saturday, April 2, 2016 @ 11:00am
Final
Clark 8U Red Hots 9
    BW-Miles 2
 
Saturday, April 2, 2016 @ 10:30am
Final
Pinckard 10u 17
    Grassland-Garner 11
 
Saturday, April 2, 2016 @ 10:30am
Final
Davis 8U Pink Sox 19
    BW-Salibi 1
 
Saturday, April 2, 2016 @ 10:00am
Final
Clark 6u Red Hots 5
    EWA Baldwin 10
 
Saturday, April 2, 2016 @ 9:00am
Final
Clark 6u Red Hots 5
Forkum 6U Blue Tigers 5
 
Saturday, April 2, 2016 @ 9:00am
Final
Thames 8u 5
    BW-McKnight 17
 
Tuesday, March 29, 2016 @ 7:30pm
Final
Thames 8u 6
    BW-Lee 4
 
Tuesday, March 29, 2016 @ 7:30pm
Final
    Nol-Noe 3
Clark 8U Red Hots 8
 
Tuesday, March 29, 2016 @ 6:00pm
Final
Davis 8U Pink Sox 17
    Beth-Moore 3
 
Tuesday, March 29, 2016 @ 6:00pm
Final
Forkum 6U Blue Tigers 11
    Bethesda Burrell 3
 
Monday, March 28, 2016 @ 8:00pm
Final
15U Firebirds 6
    Bethesda-Shearer 6
 
Monday, March 28, 2016 @ 7:30pm
Final
Birnbaum 12U 9
    GAA-Dumont 10
 
Monday, March 28, 2016 @ 7:00pm
Final
    Bethesda-Shearer 9
15U Firebirds 2
 
Monday, March 28, 2016 @ 6:00pm
Final
Johnson 12U 6
    EWA-Baldwin 7
 
Monday, March 28, 2016 @ 6:00pm
Final
Walling12U 12
    EWA-Hart 12