Spring 2015 Results


Saturday, May 30, 2015 @ 10:00am
Final
    EWA Brenna 0
Lewis 12u Pride 7
 
Thursday, May 21, 2015 @ 6:00pm
Final
    EWA Brown 3
Raiford 10u Gladiators 9
 
Tuesday, May 19, 2015 @ 7:30pm
Final
Hyland 8u 16
Thames 8u 8
 
Tuesday, May 19, 2015 @ 6:00pm
Final
Clark 6u Red Hots 10
    Franklin Marthedal 5
 
Tuesday, May 19, 2015 @ 6:00pm
Final
    Fairview Cato 4
Pinckard 8u Base Collectors 13
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:00pm
Final
    Grassland Cook 1
Lewis 12u Pride 7
 
Saturday, May 16, 2015 @ 12:00pm
Final
    EWA Brenna 8
Lewis 12u Pride 6
 
Saturday, May 16, 2015 @ 12:00pm
Final
Clark 6u Red Hots 11
    Bethesda Wilson 8
 
Saturday, May 16, 2015 @ 10:30am
Final
    Bethesda Shearer 7
Lewis 12u Pride 1
 
Saturday, May 16, 2015 @ 10:30am
Final
Pinckard 8u Base Collectors 13
    EWA Lord 14
 
Saturday, May 16, 2015 @ 9:00am
Final
Forkum Diamond Diva's 2
    Bethesda Tomlin 0
 
Thursday, May 14, 2015 @ 7:30pm
Final
Raiford 10u Gladiators 11
    Grassland Gardner 4
 
Tuesday, May 12, 2015 @ 7:30pm
Final
Pinckard 8u Base Collectors 10
Holt 8u 16
 
Tuesday, May 12, 2015 @ 6:00pm
Final
    Brentwood McKnight 1
Adkisson 8u Red Hots 24
 
Tuesday, May 12, 2015 @ 6:00pm
Final
Hyland 8u 17
    Bethesda Tomlin 4
 
Tuesday, May 12, 2015 @ 6:00pm
Final
Thames 8u 7
Forkum Diamond Diva's 8
 
Tuesday, May 12, 2015 @ 7:00am
Final
Forkum 6U Blue Tigers 8
    Bethesda Wilson 7
 
Tuesday, May 12, 2015 @ 7:00am
Final
Clark 6u Red Hots 12
    Bethesda Moore 10
 
Monday, May 11, 2015 @ 7:00pm
Final
    Franklin Mathis 4
Walling 15u Lions 10
 
Monday, May 11, 2015 @ 6:00pm
Final
Franklin 12u Cardinals 13
    Grassland Cook 12
 
Monday, May 11, 2015 @ 6:00pm
Final
Westmeier 12u Stealers 4
Lewis 12u Pride 11
 
Saturday, May 9, 2015 @ 1:30pm
Final
    Brentwood Mason 14
Rawlings Ravens 9
 
Saturday, May 9, 2015 @ 1:30pm
Final
Franklin 12u Cardinals 5
    EWA Brenna 8
 
Saturday, May 9, 2015 @ 1:00pm
Final
    Nolensville Armstrong 6
Holt 8u 12
 
Saturday, May 9, 2015 @ 11:00am
Final
Clark 6u Red Hots 0
    Brentwood Ratterman 0
 
Saturday, May 9, 2015 @ 10:30am
Final
Lewis 12u Pride 5
    Franklin Santiago 4
 
Saturday, May 9, 2015 @ 10:30am
Final
    EWA Baldwin 5
Raiford 10u Gladiators 8
 
Saturday, May 9, 2015 @ 10:30am
Final
    Franklin George 3
Adkisson 8u Red Hots 19
 
Saturday, May 9, 2015 @ 10:00am
Final
    Nolensville 8
Pinckard 8u Base Collectors 20
 
Saturday, May 9, 2015 @ 9:00am
Final
    Grassland Hurst 2
Forkum Diamond Diva's 2
 
Saturday, May 9, 2015 @ 9:00am
Final
    Brentwood Lee 5
Hyland 8u 15
 
Saturday, May 9, 2015 @ 9:00am
Final
Forkum 6U Blue Tigers 8
    Grassland Wilson 7
 
Thursday, May 7, 2015 @ 7:30pm
Final
    Franklin Jennings 5
Raiford 10u Gladiators 7
 
Saturday, May 2, 2015 @ 1:30pm
Final
Raiford 10u Gladiators 13
    Fairview Sullivan 0
 
Saturday, May 2, 2015 @ 1:00pm
Final
    Bethesda Lay 7
Adkisson 8u Red Hots 15
 
Saturday, May 2, 2015 @ 12:00pm
Final
    Grassland Cooper 5
Westmeier 12u Stealers 15
 
Saturday, May 2, 2015 @ 12:00pm
Final
Forkum Diamond Diva's 5
    Nolensville 6
 
Saturday, May 2, 2015 @ 11:00am
Final
Clark 6u Red Hots 12
    Grassland Wilson 5
 
Saturday, May 2, 2015 @ 10:30am
Final
Holt 8u 13
    Nolensville 9
 
Saturday, May 2, 2015 @ 10:30am
Final
Raiford 10u Gladiators 2
    Fairview Stacey 1
 
Saturday, May 2, 2015 @ 10:30am
Final
Lewis 12u Pride 13
Franklin 12u Cardinals 5
 
Saturday, May 2, 2015 @ 9:00am
Final
Hyland 8u 9
    Fairview Urshery 1
 
Saturday, May 2, 2015 @ 9:00am
Final
Forkum 6U Blue Tigers 8
    EWA 6
 
Saturday, May 2, 2015 @ 9:00am
Final
Pinckard 8u Base Collectors 18
    Nolensville 8
 
Saturday, May 2, 2015 @ 9:00am
Final
Rawlings Ravens 9
SWA Elite 13
 
Wednesday, April 29, 2015 @ 7:30pm
Final
    Franklin Santiago 4
Lewis 12u Pride 3
 
Tuesday, April 28, 2015 @ 7:30pm
Final
    EWA Francis 7
Hyland 8u 9
 
Tuesday, April 28, 2015 @ 7:30pm
Final
    Brentwood Miles 13
Pinckard 8u Base Collectors 16
 
Tuesday, April 28, 2015 @ 6:00pm
Final
    Bethesda Tomlin 11
Holt 8u 19
 
Tuesday, April 28, 2015 @ 6:00pm
Final
Clark 6u Red Hots 12
    Ewa Baldwin 5
 
Tuesday, April 28, 2015 @ 6:00pm
Final
Forkum Diamond Diva's 12
    Bethesda Smith 5
 
Tuesday, April 28, 2015 @ 6:00pm
Final
Forkum 6U Blue Tigers 0
    Bethesda Moore 1
 
Monday, April 27, 2015 @ 7:30pm
Final
    EWA Brenna 11
Westmeier 12u Stealers 9
 
Monday, April 27, 2015 @ 7:00pm
Final
    Franklin Crafton 12
Walling 15u Lions 1
 
Monday, April 27, 2015 @ 6:00pm
Final
Lewis 12u Pride 7
    Brentwood Carroll 7
 
Monday, April 27, 2015 @ 6:00pm
Final
Franklin 12u Cardinals 10
    Grassland Cooper 7
 
Saturday, April 25, 2015 @ 3:00pm
Final
    Grassland Cook 16
Franklin 12u Cardinals 6
 
Saturday, April 25, 2015 @ 10:30am
Final
    EWA Francis 6
Pinckard 8u Base Collectors 6
 
Saturday, April 25, 2015 @ 10:30am
Final
    Grassland Garner 6
Hyland 8u 7
 
Saturday, April 25, 2015 @ 9:00am
Final
    Grassland DuMont 15
Rawlings Ravens 6
 
Saturday, April 25, 2015 @ 9:00am
Final
Forkum 6U Blue Tigers 8
    Franklin Marthedal 6
 
Saturday, April 25, 2015 @ 9:00am
Final
Clark 6u Red Hots 11
    Nolensville Noe 6
 
Saturday, April 25, 2015 @ 9:00am
Final
    Brentwood Miles 0
Forkum Diamond Diva's 1
 
Saturday, April 25, 2015 @ 9:00am
Final
    EWA Lord 6
Holt 8u 11
 
Thursday, April 23, 2015 @ 7:30pm
Final
Rawlings Ravens 15
    Franklin Vongasemsiri 5
 
Thursday, April 23, 2015 @ 6:00pm
Final
Raiford 10u Gladiators 10
    Brentwood Robinson 9
 
Tuesday, April 21, 2015 @ 7:30pm
Final
    Fairview Cato 6
Forkum Diamond Diva's 5
 
Tuesday, April 21, 2015 @ 7:30pm
Final
Thames 8u 9
Pinckard 8u Base Collectors 14
 
Tuesday, April 21, 2015 @ 6:00pm
Final
    Brentwood Meier 9
Adkisson 8u Red Hots 15
 
Tuesday, April 21, 2015 @ 6:00pm
Final
Hyland 8u 5
Holt 8u 15
 
Tuesday, April 21, 2015 @ 6:00pm
Final
Forkum 6U Blue Tigers 9
    Nolensville 4
 
Tuesday, April 21, 2015 @ 6:00pm
Final
Clark 6u Red Hots 11
    EWA Baldwin 3
 
Monday, April 20, 2015 @ 7:30pm
Final
    Brentwood Carroll 16
Franklin 12u Cardinals 1
 
Monday, April 20, 2015 @ 7:30pm
Final
    Grassland Cook 10
Westmeier 12u Stealers 6
 
Monday, April 20, 2015 @ 7:00pm
Final
Walling 15u Lions 3
    Franklin Mathis 4
 
Saturday, April 18, 2015 @ 8:00pm
Final
Clark 6u Red Hots 11
Forkum 6U Blue Tigers 1
 
Saturday, April 18, 2015 @ 4:00pm
Final
    EWA Brenna 9
Lewis 12u Pride 15
 
Saturday, April 18, 2015 @ 2:00pm
Final
Hyland 8u 5
    Nolensville 8
 
Saturday, April 18, 2015 @ 12:30pm
Final
Pinckard 8u Base Collectors 4
    Nolensville Armstrong 10
 
Saturday, April 18, 2015 @ 10:30am
Final
Westmeier 12u Stealers 3
Franklin 12u Cardinals 17
 
Saturday, April 18, 2015 @ 10:30am
Final
Rawlings Ravens 11
    Franklin Wagooner 10
 
Saturday, April 18, 2015 @ 9:00am
Final
Holt 8u 10
    Grassland Hurst 3
 
Saturday, April 18, 2015 @ 9:00am
Final
Forkum Diamond Diva's 9
    Grassland Buselli 8
 
Thursday, April 16, 2015 @ 7:30pm
Final
Rawlings Ravens 13
    Brentwood Makin 10
 
Tuesday, April 14, 2015 @ 7:00pm
Final
Forkum 6U Blue Tigers 0
    Nolensville Noe 1
 
Tuesday, April 14, 2015 @ 6:00pm
Final
    Brentwood Miles 12
Hyland 8u 13
 
Tuesday, April 14, 2015 @ 6:00pm
Final
Forkum Diamond Diva's 1
Pinckard 8u Base Collectors 10
 
Monday, April 13, 2015 @ 7:30pm
Final
    EWA Brenna 8
Franklin 12u Cardinals 5
 
Monday, April 13, 2015 @ 7:00pm
Final
Walling 15u Lions 5
    Bethesda Watkins 7
 
Monday, April 13, 2015 @ 6:00pm
Final
    Brentwood Carroll 11
Westmeier 12u Stealers 4
 
Saturday, April 11, 2015 @ 3:00pm
Final
    Bethesda Shearer 10
Franklin 12u Cardinals 4
 
Saturday, April 11, 2015 @ 1:30pm
Final
    Bethesda Lay 5
Adkisson 8u Red Hots 11
 
Saturday, April 11, 2015 @ 12:00pm
Final
Pinckard 8u Base Collectors 8
    Bethesda Smith 8
 
Saturday, April 11, 2015 @ 12:00pm
Final
Lewis 12u Pride 10
Westmeier 12u Stealers 1
 
Saturday, April 11, 2015 @ 11:00am
Final
Forkum 6U Blue Tigers 7
    Brentwood Wilson 16
 
Saturday, April 11, 2015 @ 10:30am
Final
Forkum Diamond Diva's 5
Hyland 8u 4
 
Saturday, April 11, 2015 @ 10:30am
Final
SWA Elite 9
Rawlings Ravens 3
 
Saturday, April 11, 2015 @ 10:00am
Final
Clark 6u Red Hots 10
    Franklin Juelfs 6
 
Saturday, April 11, 2015 @ 9:00am
Final
Raiford 10u Gladiators 9
    Nolensville Guthrie 2
 
Saturday, April 11, 2015 @ 9:00am
Final
Thames 8u 0
Holt 8u 15
 
Thursday, April 9, 2015 @ 6:00pm
Final
    Nolensville Tant 5
Raiford 10u Gladiators 10
 
Thursday, April 9, 2015 @ 6:00pm
Final
Rawlings Ravens 4
    Grassland DuMont 4
 
Tuesday, April 7, 2015 @ 7:30pm
Final
Holt 8u 10
Forkum Diamond Diva's 5
 
Tuesday, April 7, 2015 @ 7:00pm
Final
Clark 6u Red Hots 11
    Brentwood Wilson 5
 
Tuesday, April 7, 2015 @ 6:00pm
Final
Forkum 6U Blue Tigers 6
    EWA Baldwin 14
 
Tuesday, April 7, 2015 @ 6:00pm
Final
Pinckard 8u Base Collectors 0
    Bethesda Tomlin 0
 
Tuesday, April 7, 2015 @ 6:00pm
Final
Adkisson 8u Red Hots 16
    Grassland Garner 3
 
Tuesday, April 7, 2015 @ 6:00pm
Final
Hyland 8u 9
    EWA Lord 12
 
Thursday, April 2, 2015 @ 7:30pm
Final
    Franklin Vongasemsiri 6
Rawlings Ravens 8
 
Thursday, April 2, 2015 @ 6:00pm
Final
Raiford 10u Gladiators 7
    EWA Brown 8
 
Tuesday, March 31, 2015 @ 7:30pm
Final
    Franklin George 4
Adkisson 8u Red Hots 12
 
Tuesday, March 31, 2015 @ 7:30pm
Final
Holt 8u 14
    Brentwood Lee 0
 
Tuesday, March 31, 2015 @ 7:30pm
Final
Pinckard 8u Base Collectors 12
    Fairview Urshery 1
 
Tuesday, March 31, 2015 @ 6:00pm
Final
Hyland 8u 20
    Bethesda Smith 13
 
Tuesday, March 31, 2015 @ 6:00pm
Final
Forkum 6U Blue Tigers 11
    Brentwood Ratterman 8
 
Tuesday, March 31, 2015 @ 6:00pm
Final
Forkum Diamond Diva's 4
    Nolensville 8
 
Tuesday, March 31, 2015 @ 6:00pm
Final
Clark 6u Red Hots 14
    Franklin Marthedal 4
 
Monday, March 30, 2015 @ 7:30pm
Final
    Grassland Cooper 7
Franklin 12u Cardinals 10
 
Monday, March 30, 2015 @ 7:30pm
Final
    Brentwood Carroll 5
Lewis 12u Pride 2
 
Saturday, March 28, 2015 @ 3:00pm
Final
SWA Elite 7
    Brentwood Makin 8
 
Saturday, March 28, 2015 @ 12:00pm
Final
    Fairview Stacey 2
Raiford 10u Gladiators 10
 
Saturday, March 28, 2015 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Shearer 12
Westmeier 12u Stealers 6
 
Saturday, March 28, 2015 @ 10:30am
Final
Franklin 12u Cardinals 6
Lewis 12u Pride 13
 
Saturday, March 28, 2015 @ 10:00am
Final
Clark 6u Red Hots 10
    Brentwood Karkau 0
 
Saturday, March 28, 2015 @ 10:00am
Final
Forkum 6U Blue Tigers 9
    Franklin Juelfs 8
 
Saturday, March 28, 2015 @ 9:00am
Final
Hyland 8u 15
Pinckard 8u Base Collectors 1
 
Saturday, March 28, 2015 @ 9:00am
Final
Forkum Diamond Diva's 13
    Fairview Cato 2
 
Saturday, March 28, 2015 @ 9:00am
Final
Thames 8u 7
    Bethesda Smith 5